Jelentkezzen most, kutató kutató állás az Egyesült Királyságban a Vector Recruitment Limitednél

Kutatótudós – Orvosi képalkotás

A Vector Recruitment Limited kutatót vesz fel a munkaköri leírásban felsorolt ​​tevékenységek és felelősségi körök elvégzésére. Azok a pályázók, akik megfelelnek ennek a munkaköri követelménynek, jelentkezzenek, mivel ez egy teljes munkaidős munkakör, rugalmas munkaidővel. Interjúkat készítenek, és a jól teljesítő jelöltek megkapják az állást, hogy azonnal megkezdhessék foglalkoztatási folyamatukat. Ez egy vízum szponzorálási munka, és a munkaadó a munkaviszony után megkapja a „Szponzorálási igazolás hivatkozási számát” és a „Szponzorálási igazolás” másolatát. Ezt követően feldolgozhatja vízumát.

Munkaköri leírás

Fantasztikus új lehetőség adódott egy olyan kutató számára, aki széleskörű ismeretekkel és érdeklődéssel rendelkezik az ultrahang és a képalkotás iránt, hogy csatlakozzon a világ egyik vezető tervező szervezetéhez, amely a jövő technológiáját építi. Speciális tudását felhasználja a következő generációs csúcstechnológiai megoldások kidolgozásához, amelyek átalakítják a sebészeti, diagnosztikai és orvosi képalkotást.

Olyan cégnél fog dolgozni, amely értékeli az innovatív ötleteket és a személyes fejlődést, valamint szilárd hitet tesz az alkalmazottaiban. A munkakörnyezet kiváló, nagyon versenyképes fizetéssel, iparágvezető juttatással és bónuszrendszerrel jutalmazzák.
A megfelelő jelölt számára hibrid munkavégzés is elérhető.
A Visa szponzorációt igénylő jelentkezők jelentkezését is várjuk.

Munkakövetelmény

  • Masters vagy Ph.D. optikai, fizikus vagy elektronikai végzettség
  • Tapasztalattal kell rendelkeznie a röntgen-, ultrahang- és orvosi képalkotásban
  • Megbízhatónak kell lennie
  • Kreatívnak kell lennie
  • Tudnia kell olyan programozási nyelveket, mint a c++, python és c#
  • Kiváló kommunikációs készséggel kell rendelkeznie

Munka típus

  • Teljes munkaidős

Települések

  • Cambridgeshire

Fizetés

A kiválasztott jelölt évi 40,000 60,000–XNUMX XNUMX fontot fog keresni

Hogyan lehet pályázni

Először is győződjön meg arról, hogy végignézte korábbi tartalmainkat lépések az Egyesült Királyságban történő álláspályázathoz. Ezt követően jelentkezést küldhet a https://www.vrl.co.uk/job-vacancies/research-scientist-medical-imaging-55915 oldalon.

Sok szerencsét!

Kapcsolódó cikkek

Vegye fel a kapcsolatot

12,158VentilátorokMint
51KövetőKövesse
328KövetőKövesse

Legfrissebb hozzászólások