Jelentkezzen ma, ipari tervező állásra Kanadában

Ipari tervező

A Mayne Inc., 7024 Kilbourne Rd, London, ON N6P 1K6, önmotivált, erős interperszonális képességekkel rendelkező egyéneket keres ipari tervezői pozícióra. A Mayne Inc. egy AAMA 2605 applikátor tanúsítvánnyal rendelkező prémium építészeti termékgyártó, amely tartós, fenntartható és kreatív kifejezéseket biztosító termékeket hoz létre és gyárt. Ültetőgépeink, ablakládáink, postafiókjaink, címtábláink és tárolóedényeink az Egyesült Államokban és Kanadában otthonain és üzletein kívül is kitűnnek. Gyártási és ügyfélszolgálati tevékenységünk egyaránt elkötelezett a minőség iránt. Szándékosan választottuk a rotációs fröccsöntést preferált gyártási módszerünknek. Célunk, hogy észak-amerikai közösségvezetővé váljunk az otthoni és kertészeti arénában. A munkaköri követelményeknek megfelelő pályázók jelentkezését várjuk. Ezt a pozíciót az LMIA hagyta jóvá

Teljes munkaköri leírás

A kiválasztott jelöltek a következőkért felelnek:

  • Tervek tesztelése prototípus és számítógépes szoftver segítségével
  • Művészeti termékek, illusztrációk készítése
  • Segítsen a megfelelő anyag kiválasztásában minden termékhez
  • Jóváhagyásra átvett vázlatok és tervek elkészítése
  • Győződjön meg arról, hogy az ügyfelek a legjobb ügyfélélményt kapják
  • Más tervezőkkel és mérnökökkel karöltve a minőségi teljesítmény érdekében
  • Alapos projektmenedzsment ismeretekkel
  • A legújabb tervek és koncepció trendjeinek kutatása
  • Képes számítógépes szoftverrel rajzokat és illusztrációkat tervezni
  • Együttműködjön sikeresen technikusokkal és mérnökökkel annak érdekében, hogy a tervek jó minőségűek legyenek
  • Jónak kell lennie a rajzolásban és a mechanikus rajzolásban

Ideális munkakövetelmény

A kiválasztott jelölteknek rendelkezniük kell:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredményvezéreltnek kell lennie
  • Képesnek kell lennie a részletekre figyelni
  • Kiváló együttműködési készségekkel kell rendelkeznie
  • Képesnek kell lennie arra, hogy korán jöjjön dolgozni
  • Képesnek kell lennie arra, hogy javaslatokat tegyen a jó stratégiára
  • Megbízhatónak és hatékonyan kell működnie
  • Képesnek kell lennie produktív munkavégzésre csekély felügyelet mellett vagy felügyelet nélkül
  • Jó energiával kell rendelkeznie
  • Ügyfélközpontúnak kell lennie
  • Többfeladatos munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • A szervezet kultúrájának megfelelően kell működnie
  • Innovatívnak kell lennie
  • Rugalmasnak és jó értékekkel kell rendelkeznie
  • Ismernie kell a számítógépes alkalmazásokat és az olyan üzleti berendezéseket, mint az Auto desk, az Adobe Photoshop és a Solid Works szoftver

Tapasztalat szükséges

  • A szükséges tapasztalat minimum főiskolai, CEGEP végzettség vagy diploma egy 3 hónapos programból kevesebb, mint 1 év, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Minimum 2-3 év kapcsolódó iparágban

Szerződéstípus

  • Teljes munkaidős állás

Nyelv

  • folyékony angoltudás

Települések

  • 7024 Kilbourne Rd, London, ON N6P 1K6

Munkakörülmények

A kiválasztott jelölteknek olyan feltételek mellett kell dolgozniuk, ahol:

  • A szoros határidők betartása várható
  • Szükség esetén nyomás alatti munkavégzés
  • Nagyon oda kell majd figyelni a részletekre
  • Biztonsági szabályokat kell betartani

munkakörnyezet

A kiválasztott jelölteknek olyan környezetben kell dolgozniuk, ahol:

  • A multitasking beépítésre kerülne
  • Szükség lesz gyakran ismétlődő feladatok elvégzésére

Biztonság és védelem

  • A kiválasztott jelöltnek büntetőjogi előéletet kell benyújtania
  • A kiválasztott jelöltnek egy felnőtt bántalmazási nyilvántartást kell biztosítania
  • A kiválasztott jelölt gondoskodik a gyermekbántalmazási nyilvántartásról
  • A kiválasztott jelöltnek orvosi vizsgálatot kell végeznie

Fizetés

  • A kiválasztott jelöltek évi 45000 60000–40 42.5 USD fizetést kapnak, miközben heti XNUMX–XNUMX órát dolgoznak

Előnyök

  • Egészségügyi terv
  • Fizetési bónusz
  • Regisztrált nyugdíjas megtakarítási terv
  • Egyéb pénzügyi juttatások

Jelenkezés módja

Először is győződjön meg arról, hogy végignézte korábbi tartalmainkat lépések a kanadai álláspályázathoz. Ezt követően az alábbi e-mail címre küldhet jelentkezést.

hiring@gomayne.com

Sok szerencsét!

Kapcsolódó cikkek

Vegye fel a kapcsolatot

12,158VentilátorokMint
51KövetőKövesse
328KövetőKövesse

Legfrissebb hozzászólások